MTB1-20SL1
Prezentarea produsului
Număr parc: MTB1-20SL1
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului MICRO
Foi de date: MTB1-20SL1.pdf
Statutul RoHs Furnizor nedefinit / furnizor nedefinit
Preț de referință (în dolari SUA)
25 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MTB1-20SL1
Număr parc MTB1-20SL1 Producător Cannon
Descriere MICRO Condiții libere de stare / stare RoHS Furnizor nedefinit / furnizor nedefinit
cantitate valabila 2910 pcs Fișa cu date MTB1-20SL1.pdf
Voltaj - terminare Solder
Stil Board to Board or Cable Serie MT
Row Spacing - împerecherea - Pitch - Împerechere 0.050" (1.27mm)
ambalare Bulk Alte nume 095287-0000
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C Număr de rânduri 1
Numărul de poziții încărcate All Numărul de poziții 20
Tipul de montare Through Hole Material Inflamabilitate -
Materialul de izolație Diallyl Phthalate (DAP) Înălțimea izolației -
Culoarea izolației - Ingress Protection -
Caracteristici - Tipul de fixare -
descriere detaliata 20 Position Connector Through Hole Ratingul curent 3A