MS3102R24-28PZ
Prezentarea produsului
Număr parc: MS3102R24-28PZ
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT MALE 24POS SOLDER CUP
Foi de date: 1.MS3102R24-28PZ.pdf2.MS3102R24-28PZ.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile MS3102R24-28PZ
Număr parc MS3102R24-28PZ Producător Cannon
Descriere CONN RCPT MALE 24POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6573 pcs Fișa cu date 1.MS3102R24-28PZ.pdf2.MS3102R24-28PZ.pdf
Voltaj 200VAC, 250VDC terminare Solder Cup
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 24-28 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie Military, MIL-DTL-5015, MS
ambalare Bulk Alte nume IMS3102R24-28PZ
MS3102R2428PZ
Orientare Z Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Numărul de poziții 24 Tipul de montare Panel Mount
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici -
Tipul de fixare Threaded descriere detaliata 24 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver
Ratingul curent 22A Contact Finisare Grosime - Împerechere -
Contact Finish - Împerechere Silver Tip conector Receptacle, Male Pins
produse asemanatoare
MS3102R24-28S
MS3102R24-28S
Producători: Cannon
Descriere: CONN RCPT FMALE 24POS SOLDER CUP