MS3102R24-28PY
Prezentarea produsului
Număr parc: MS3102R24-28PY
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT MALE 24POS SOLDER CUP
Foi de date: 1.MS3102R24-28PY.pdf2.MS3102R24-28PY.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile MS3102R24-28PY
Număr parc MS3102R24-28PY Producător Cannon
Descriere CONN RCPT MALE 24POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 2899 pcs Fișa cu date 1.MS3102R24-28PY.pdf2.MS3102R24-28PY.pdf
Voltaj 200VAC, 250VDC terminare Solder Cup
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 24-28 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie Military, MIL-DTL-5015, MS
ambalare Bulk Alte nume IMS3102R24-28PY
MS3102R2428PY
Orientare Y Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Numărul de poziții 24 Tipul de montare Panel Mount
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici -
Tipul de fixare Threaded descriere detaliata 24 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver
Ratingul curent 22A Contact Finisare Grosime - Împerechere -
Contact Finish - Împerechere Silver Tip conector Receptacle, Male Pins
produse asemanatoare
MS3102R24-28PW
MS3102R24-28PW
Producători: Cannon
Descriere: CONN RCPT MALE 24POS SOLDER CUP
In stoc: 4896 pcs
Descarca: MS3102R24-28PW.pdf
RFQ
MS3102R24-28P
MS3102R24-28P
Producători: Amphenol Industrial Operations
Descriere: CONN RCPT 24POS BOX MNT W/PINS
In stoc: 2742 pcs
Descarca: MS3102R24-28P.pdf
RFQ
MS3102R24-28PY
MS3102R24-28PY
Producători: Amphenol Industrial