MDVB1-21SH027F
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MDVB1-21SH027F
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN MICRO-D RCPT 21POS PNL MNT
Foi de date: MDVB1-21SH027F.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MDVB1-21SH027F
Număr parc MDVB1-21SH027F Producător Cannon
Descriere CONN MICRO-D RCPT 21POS PNL MNT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1068 pcs Fișa cu date MDVB1-21SH027F.pdf
Sârmă ecartament - Voltaj -
terminare Wire Leads Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
Materialul Shell, Finish - Serie MDVB
ambalare Bulk Alte nume 097367-0074
Temperatura de Operare -65°C ~ 125°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții 21 Tipul de montare Panel Mount
Material Inflamabilitate - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Materialul carcasei Polyester Thermoplastic, Glass Filled
Flansa Caracteristică Housing/Shell (Unthreaded) Caracteristici -
descriere detaliata 21 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector Ratingul curent 3A