MDVB1-21PS
Prezentarea produsului
Număr parc: MDVB1-21PS
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN MICRO-D PLUG 21POS PNL MNT
Foi de date: MDVB1-21PS.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MDVB1-21PS
Număr parc MDVB1-21PS Producător Cannon
Descriere CONN MICRO-D PLUG 21POS PNL MNT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1065 pcs Fișa cu date MDVB1-21PS.pdf
Sârmă ecartament 24-32 AWG Voltaj -
terminare Solder Cup Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
Materialul Shell, Finish - Serie MDVB
ambalare Bulk Alte nume 097343-0004
Temperatura de Operare -65°C ~ 125°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții 21 Tipul de montare Panel Mount
Material Inflamabilitate - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Materialul carcasei Polyester Thermoplastic, Glass Filled
Flansa Caracteristică Housing/Shell (Unthreaded) Caracteristici -
descriere detaliata 21 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector Ratingul curent 3A
Tip de contact Signal Materiale de contact Copper Alloy
Formular de contact - Contactați Finish Thickness -
Contactați Finish Gold Tip conector Plug, Male Pins
Stilul conectorului D-Type, Micro-D Culoare -
Spațierea spatelui -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MDVB1-21PSL
MDVB1-21PSL
Producători: Cannon
Descriere: CONN MICRO-D PLUG 21POS PNL MNT
In stoc: 1224 pcs
Descarca: MDVB1-21PSL.pdf
RFQ
MDVB1-21PS-1
MDVB1-21PS-1
Producători: Cannon