MDM-25SH027F
Prezentarea produsului
Număr parc: MDM-25SH027F
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN MICRO-D RCPT 25POS PNL MNT
Foi de date: 1.MDM-25SH027F.pdf2.MDM-25SH027F.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 916 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 916 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MDM-25SH027F
Număr parc MDM-25SH027F Producător Cannon
Descriere CONN MICRO-D RCPT 25POS PNL MNT Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 916 pcs Fișa cu date 1.MDM-25SH027F.pdf2.MDM-25SH027F.pdf
Sârmă ecartament - Voltaj -
terminare Wire Leads Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
ambalare Bulk Alte nume IMDM-25SH027F
MDM25SH027F
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții 25 Tipul de montare Panel Mount
Ingress Protection - Materialul carcasei Liquid Crystal Polymer (LCP)
Flansa Caracteristică Housing/Shell (Unthreaded) Caracteristici Shielded
descriere detaliata 25 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector Ratingul curent 3A
Tip de contact Signal Materiale de contact Copper Alloy
Formular de contact - Contactați Finish Thickness -
Contactați Finish Gold Tip conector Receptacle, Female Sockets
Stilul conectorului D-Type, Micro-D Culoare -
Spațierea spatelui -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MDM-25SH027F-F222
MDM-25SH027F-F222
Producători: Cannon
Descriere: CONN MICRO-D RCPT 25POS PNL MNT