MDM-25SH026P
Prezentarea produsului
Număr parc: MDM-25SH026P
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului MICRO 25POS SKT 8" YEL
Foi de date: 1.MDM-25SH026P.pdf2.MDM-25SH026P.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MDM-25SH026P
Număr parc MDM-25SH026P Producător Cannon
Descriere MICRO 25POS SKT 8" YEL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1120 pcs Fișa cu date 1.MDM-25SH026P.pdf2.MDM-25SH026P.pdf
folosire - Tip D-Type, Micro-D
ecranare - Serie MDM
Alte nume IMDM-25SH026P
MDM25SH026P
Numărul de poziții 25
Lungime 0.667' (203.20mm, 8.00") Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
descriere detaliata D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple 0.667' (203.20mm, 8.00") Receptacle, Female Sockets to Individual Wire Leads Contactați Finish Thickness -