KPTC6E16-26PDZ
Prezentarea produsului
Număr parc: KPTC6E16-26PDZ
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN PLUG HSG MALE 26POS INLINE
Foi de date: KPTC6E16-26PDZ.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile KPTC6E16-26PDZ
Număr parc KPTC6E16-26PDZ Producător Cannon
Descriere CONN PLUG HSG MALE 26POS INLINE Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4872 pcs Fișa cu date KPTC6E16-26PDZ.pdf
Tip For Male Pins ecranare Shielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 16-26
Shell Material Aluminum Alloy Shell Finish Chromate over Cadmium
Serie KPTC ambalare Bulk
Alte nume IKPTC6E16-26PDZ Orientare N (Normal)
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Numărul de poziții 26
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant include -
Culoarea carcasei Olive Drab Caracteristici Backshell, Coupling Nut, Shrink Boot Adapter
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 26 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Coupling Nut, Shrink Boot Adapter
Cuplarea materialului piuliței, placare Aluminum Alloy, Olive Drab Chromate over Cadmium Diametrul piuliței de cuplare 1.307" (33.20mm)