KPTC6E16-26P
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: KPTC6E16-26P
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN HSG PLUG 26POS INLINE PIN
Foi de date: KPTC6E16-26P.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile KPTC6E16-26P
Număr parc KPTC6E16-26P Producător ITT Cannon, LLC
Descriere CONN HSG PLUG 26POS INLINE PIN Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5702 pcs Fișa cu date KPTC6E16-26P.pdf
Sârmă sau gamă de sârmă - AWG 20 folosire Unshielded
Introduceți atribute Environment Resistant Tip For Male Pins
Direcția de stivuire Solder Cup Terminarea ecranului Circular
Materialul Shell, Finish - Shell Finish Aluminum Alloy
Serie MIL-DTL-26482 Series I, KPTC Starea RoHS Bulk
Diametrul prizei de conectare / îmbinare Olive Drab Alte nume IKPTC6E16-26P
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Numărul de poziții 26
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Material Inflamabilitate - Codul producătorului KPTC6E16-26P
Diametru mare furnizat 16-26 Introduceți materialul Aluminum Alloy, Olive Drab Chromate over Cadmium
include - Caracteristici Backshell, Coupling Nut
Descriere extinsă 26 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Coupling Nut Descriere CONN HSG PLUG 26POS INLINE PIN
Curent - maxim / contact Bayonet Lock Cuplarea materialului piuliței, placare 1.307" (33.20mm)
Diametrul piuliței de cuplare Chromate over Cadmium Contact Formă Polychloroprene
Materiale de contact N (Normal) Tip conector Plug Housing
Materialul corpului -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
KPTC6E16-26PDZ
KPTC6E16-26PDZ
Producători: Cannon
Descriere: CONN PLUG HSG MALE 26POS INLINE
In stoc: 4872 pcs
Descarca: KPTC6E16-26PDZ.pdf
RFQ
KPTC6E16-26P-D-DN
KPTC6E16-26P-D-DN
Producători: Cannon
Descriere: CONN PLUG HSNG MALE 26POS INLINE
In stoc: 4664 pcs
Descarca: KPTC6E16-26P-D-DN.pdf
RFQ
KPTC6E16-23P-F-DZ
KPTC6E16-23P-F-DZ
Producători: ITT Cannon, LLC
Descriere: CIRCULAR
Descarca: KPTC6E16-23P-F-DZ.pdf
KPTC6E16-23S-D-DZ
KPTC6E16-23S-D-DZ
Descriere: CONN PLUG HSG FMALE 23POS INLINE
Descarca: KPTC6E16-23S-D-DZ.pdf
KPTC6E16-26P-C-F42
KPTC6E16-26P-C-F42
Descarca: KPTC6E16-26P-C-F42.pdf
KPTC6E16-23S-F-DZ
KPTC6E16-23S-F-DZ
Descarca: KPTC6E16-23S-F-DZ.pdf
KPTC6E16-26P-C-DZ
KPTC6E16-26P-C-DZ
Producători: ITT Cannon, LLC
Descriere: CIRCULAR
Descarca: KPTC6E16-26P-C-DZ.pdf
KPTC6E16-26P-C-DN
KPTC6E16-26P-C-DN
Descarca: KPTC6E16-26P-C-DN.pdf
KPTC6E16-23S
KPTC6E16-23S
Descriere: CONN PLG HSG FMALE 23POS INLINE
Descarca: KPTC6E16-23S.pdf
KPTC6E16-23PDN
KPTC6E16-23PDN
Descriere: CONN PLUG HSG MALE 23POS INLINE
Descarca: KPTC6E16-23PDN.pdf
KPTC6E16-26P-D
KPTC6E16-26P-D
Descarca: KPTC6E16-26P-D.pdf
KPTC6E16-23S-F-DN
KPTC6E16-23S-F-DN
Descarca: KPTC6E16-23S-F-DN.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW