KPTC2E18-32P-C
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: KPTC2E18-32P-C
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT HSNG MALE 32POS PNL MT
Foi de date: KPTC2E18-32P-C.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile KPTC2E18-32P-C
Număr parc KPTC2E18-32P-C Producător Cannon
Descriere CONN RCPT HSNG MALE 32POS PNL MT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5425 pcs Fișa cu date KPTC2E18-32P-C.pdf
Tip For Male Pins ecranare Unshielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 18-32
Shell Material Aluminum Alloy Shell Finish Nickel
Serie KPTC ambalare Bulk
Alte nume 121659-0905 Orientare N (Normal)
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Numărul de poziții 32
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Panel Mount
Caracteristică de montare Flange Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant include -
Culoarea carcasei Silver Caracteristici -
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 32 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount