KPTC2E18-11PX
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: KPTC2E18-11PX
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN HSG RCPT 11POS BOX MNT PIN
Foi de date: KPTC2E18-11PX.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile KPTC2E18-11PX
Număr parc KPTC2E18-11PX Producător ITT Cannon, LLC
Descriere CONN HSG RCPT 11POS BOX MNT PIN Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4882 pcs Fișa cu date KPTC2E18-11PX.pdf
Sârmă sau gamă de sârmă - AWG 16 folosire Unshielded
Introduceți atribute Environment Resistant Tip For Male Pins
Direcția de stivuire Crimp and Solder Cup Terminarea ecranului Circular
Materialul Shell, Finish - Shell Finish Aluminum Alloy
Serie MIL-DTL-26482 Series I, KPTC Starea RoHS Bulk
Diametrul prizei de conectare / îmbinare Olive Drab Alte nume IKPTC2E18-11PX
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Numărul de poziții 11
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Panel Mount
Material Inflamabilitate - Codul producătorului KPTC2E18-11PX
Diametru mare furnizat 18-11 Introduceți materialul -
include - Caracteristici -
Descriere extinsă 11 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Descriere CONN HSG RCPT 11POS BOX MNT PIN