KPT08F18-30PY
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: KPT08F18-30PY
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 30POS SOLDER CUP
Foi de date: KPT08F18-30PY.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile KPT08F18-30PY
Număr parc KPT08F18-30PY Producător Cannon
Descriere CONN PLUG MALE 30POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4405 pcs Fișa cu date KPT08F18-30PY.pdf
Voltaj 600VAC, 850VDC terminare Solder Cup
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 12-3 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie KPT
ambalare Bulk Orientare Y
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Numărul de poziții 30
Tipul de montare Free Hanging (In-Line), Right Angle Caracteristică de montare -
Caracteristici Strain Relief Tipul de fixare Bayonet Lock
descriere detaliata 30 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Ratingul curent 7.5A, 13A
Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm) Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Plug, Male Pins Culoare Olive Drab
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
KPT08F18-30P
KPT08F18-30P
Producători: Cannon
Descriere: CONN PLUG MALE 30POS SOLDER CUP