KPT08F18-11S
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: KPT08F18-11S
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN PLUG 11POS INLINE RA SKT
Foi de date: KPT08F18-11S.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 623 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 623 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile KPT08F18-11S
Număr parc KPT08F18-11S Producător ITT Cannon, LLC
Descriere CONN PLUG 11POS INLINE RA SKT Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 623 pcs Fișa cu date KPT08F18-11S.pdf
Tensiune - evaluat 1000VAC, 1400VDC Introduceți atribute Environment Resistant
Materialul Shell, Finish - Serie MIL-DTL-26482 Series I, KPT
Starea RoHS Bulk Alte nume KPT08F1811S
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Numărul de poziții 11
Tipul de montare Free Hanging (In-Line), Right Angle Codul producătorului KPT08F18-11S
Diametru mare furnizat 18-11 Caracteristici Strain Relief
Descriere extinsă 11 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold Descriere CONN PLUG 11POS INLINE RA SKT
Ratingul curent 13A Curent - maxim / contact Bayonet Lock