KPT08F12-10SY
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: KPT08F12-10SY
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN PLUG FMALE 10POS SOLDER CUP
Foi de date: KPT08F12-10SY.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 772 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 772 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile KPT08F12-10SY
Număr parc KPT08F12-10SY Producător Cannon
Descriere CONN PLUG FMALE 10POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 772 pcs Fișa cu date KPT08F12-10SY.pdf
Voltaj 600VAC, 850VDC terminare Solder Cup
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 12-3 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie KPT
ambalare Bulk Alte nume IKPT08F12-10SY
KPT08F1210SY
Orientare Y Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Numărul de poziții 10 Tipul de montare Free Hanging (In-Line), Right Angle
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici Strain Relief
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 10 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
Ratingul curent 7.5A Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)
Contact Finish - Împerechere Gold Tip conector Plug, Female Sockets
Culoare Olive Drab
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
KPT08F12-10SX
KPT08F12-10SX
Producători: Cannon
Descriere: CONN PLUG FMALE 10POS SOLDER CUP
In stoc: 948 pcs
Descarca: KPT08F12-10SX.pdf
RFQ
KPT08F12-3S
KPT08F12-3S
Producători: Cannon
Descriere: CONN PLUG FMALE 3POS SOLDER CUP
In stoc: 783 pcs
Descarca: KPT08F12-3S.pdf
RFQ
KPT08F12-10S
KPT08F12-10S