KPT08F12-10PY
Prezentarea produsului
Număr parc: KPT08F12-10PY
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 10POS SOLDER CUP
Foi de date: KPT08F12-10PY.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 799 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 799 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile KPT08F12-10PY
Număr parc KPT08F12-10PY Producător Cannon
Descriere CONN PLUG MALE 10POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 799 pcs Fișa cu date KPT08F12-10PY.pdf
Voltaj 600VAC, 850VDC terminare Solder Cup
ambalare Bulk Alte nume IKPT08F12-10PY
KPT08F1210PY
Orientare Y Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Numărul de poziții 10 Tipul de montare Free Hanging (In-Line), Right Angle
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici Strain Relief
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 10 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Ratingul curent 7.5A Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)