KPT07P12-10SZ
Prezentarea produsului
Număr parc: KPT07P12-10SZ
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT FMALE 10POS SOLDER CUP
Foi de date: KPT07P12-10SZ.pdf
  • Mesaj
Specificațiile KPT07P12-10SZ
Număr parc KPT07P12-10SZ Producător Cannon
Descriere CONN RCPT FMALE 10POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1201 pcs Fișa cu date KPT07P12-10SZ.pdf
Voltaj 600VAC, 850VDC terminare Solder Cup
ambalare Bulk Alte nume IKPT07P12-10SZ
KPT07P1210SZ
Orientare Z Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Numărul de poziții 10 Tipul de montare Panel Mount
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici Potted
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 10 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Ratingul curent 7.5A Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)