KPT07P12-10S
Prezentarea produsului
Număr parc: KPT07P12-10S
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT FMALE 10POS SOLDER CUP
Foi de date: KPT07P12-10S.pdf
  • Mesaj
Specificațiile KPT07P12-10S
Număr parc KPT07P12-10S Producător Cannon
Descriere CONN RCPT FMALE 10POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1371 pcs Fișa cu date KPT07P12-10S.pdf
Voltaj 600VAC, 850VDC terminare Solder Cup
ambalare Bulk Alte nume IKPT07P12-10S
KPT07P1210S
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Numărul de poziții 10 Tipul de montare Panel Mount
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici Potted
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 10 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Ratingul curent 7.5A Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)
Contact Finish - Împerechere Gold Tip conector Receptacle, Female Sockets
Culoare Olive Drab
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
KPT07P12-10SZ
KPT07P12-10SZ
Producători: Cannon
Descriere: CONN RCPT FMALE 10POS SOLDER CUP
In stoc: 1201 pcs
Descarca: KPT07P12-10SZ.pdf
RFQ
KPT07P12-10SX
KPT07P12-10SX
Producători: Cannon
In stoc: 1288 pcs
Descarca: KPT07P12-10SX.pdf
RFQ
KPT07P10-98SZ
KPT07P10-98SZ
Descriere: CONN RCPT FMALE 6POS SOLDER CUP
In stoc: 958 pcs
Descarca: KPT07P10-98SZ.pdf
KPT07P12-10SW
KPT07P12-10SW