KPT07F12-10PY
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: KPT07F12-10PY
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT MALE 10POS SOLDER CUP
Foi de date: KPT07F12-10PY.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 812 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 812 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile KPT07F12-10PY
Număr parc KPT07F12-10PY Producător Cannon
Descriere CONN RCPT MALE 10POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 812 pcs Fișa cu date KPT07F12-10PY.pdf
Voltaj 600VAC, 850VDC terminare Solder Cup
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 12-3 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie KPT
ambalare Bulk Alte nume IKPT07F12-10PY
KPT07F1210PY
Orientare Y Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Numărul de poziții 10 Tipul de montare Panel Mount
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici Strain Relief
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 10 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
Ratingul curent 7.5A Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)
Contact Finish - Împerechere Gold Tip conector Receptacle, Male Pins
Culoare Olive Drab
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
KPT07F10-98S
KPT07F10-98S
Producători: Cannon
Descriere: CONN RCPT FMALE 6POS SOLDER CUP
In stoc: 1045 pcs
Descarca: KPT07F10-98S.pdf
RFQ
KPT07F12-10P
KPT07F12-10P
Producători: Cannon
Descriere: CONN RCPT MALE 10POS SOLDER CUP