KPT07F12-10P
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: KPT07F12-10P
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT MALE 10POS SOLDER CUP
Foi de date: KPT07F12-10P.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile KPT07F12-10P
Număr parc KPT07F12-10P Producător Cannon
Descriere CONN RCPT MALE 10POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1038 pcs Fișa cu date KPT07F12-10P.pdf
Voltaj 600VAC, 850VDC terminare Solder Cup
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 12-3 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie KPT
ambalare Bulk Alte nume IKPT07F12-10P
KPT07F1210P
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Numărul de poziții 10 Tipul de montare Panel Mount
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici Strain Relief
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 10 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
Ratingul curent 7.5A Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)