KPT06F22-41SF80
Prezentarea produsului
Număr parc: KPT06F22-41SF80
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN PLUG FMALE 41POS GOLD CRIMP
Foi de date: KPT06F22-41SF80.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile KPT06F22-41SF80
Număr parc KPT06F22-41SF80 Producător Cannon
Descriere CONN PLUG FMALE 41POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3500 pcs Fișa cu date KPT06F22-41SF80.pdf
Voltaj 600VAC, 850VDC terminare Crimp
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 22-41 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie KPT
ambalare Bulk Alte nume IKPT06F22-41SF80
KPT06F2241SF80
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Numărul de poziții 41 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici Strain Relief
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 41 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Ratingul curent 7.5A, 13A Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)