KPT06F22-41PX
Prezentarea produsului
Număr parc: KPT06F22-41PX
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 41POS SOLDER CUP
Foi de date: KPT06F22-41PX.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile KPT06F22-41PX
Număr parc KPT06F22-41PX Producător Cannon
Descriere CONN PLUG MALE 41POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 2736 pcs Fișa cu date KPT06F22-41PX.pdf
Voltaj 600VAC, 850VDC terminare Solder Cup
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 22-41 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie KPT
ambalare Bulk Alte nume KPT06F2241PX
Orientare X Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Numărul de poziții 41 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici Strain Relief
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 41 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Ratingul curent 7.5A, 13A Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)