KPT01F24-61S
Prezentarea produsului
Număr parc: KPT01F24-61S
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT FMALE 61POS SOLDER CUP
Foi de date: KPT01F24-61S.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 739 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 739 pcs
  • Mesaj
Specificațiile KPT01F24-61S
Număr parc KPT01F24-61S Producător Cannon
Descriere CONN RCPT FMALE 61POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 739 pcs Fișa cu date KPT01F24-61S.pdf
Voltaj 600VAC, 850VDC terminare Solder Cup
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 24-61 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie KPT
ambalare Bulk Alte nume KPT01F2461S
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Numărul de poziții 61 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici Strain Relief
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 61 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Ratingul curent 7.5A Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)