KPT01F22-55PX
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: KPT01F22-55PX
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT MALE 55POS SOLDER CUP
Foi de date: KPT01F22-55PX.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 885 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 885 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile KPT01F22-55PX
Număr parc KPT01F22-55PX Producător Cannon
Descriere CONN RCPT MALE 55POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 885 pcs Fișa cu date KPT01F22-55PX.pdf
Voltaj 600VAC, 850VDC terminare Solder Cup
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 22-55 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie KPT
ambalare Bulk Alte nume KPT01F2255PX
Orientare X Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Numărul de poziții 55 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici Strain Relief
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 55 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
Ratingul curent 7.5A Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)