KPT01E22-36P
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: KPT01E22-36P
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT 36POS INLINE W/PIN
Foi de date: 1.KPT01E22-36P.pdf2.KPT01E22-36P.pdf3.KPT01E22-36P.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile KPT01E22-36P
Număr parc KPT01E22-36P Producător ITT Cannon, LLC
Descriere CONN RCPT 36POS INLINE W/PIN Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6185 pcs Fișa cu date 1.KPT01E22-36P.pdf2.KPT01E22-36P.pdf3.KPT01E22-36P.pdf
Tensiune - evaluat 600VAC, 850VDC Introduceți atribute Environment Resistant
Materialul Shell, Finish - Serie MIL-DTL-26482 Series I, KPT
Starea RoHS Bulk Alte nume IKPT01E22-36P
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Numărul de poziții 36
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Codul producătorului KPT01E22-36P
Diametru mare furnizat 22-36 Caracteristici -
Descriere extinsă 36 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold Descriere CONN RCPT 36POS INLINE W/PIN
Ratingul curent 7.5A Curent - maxim / contact Bayonet Lock