KPT01E22-34S
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: KPT01E22-34S
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT FMALE 34POS SOLDER CUP
Foi de date: KPT01E22-34S.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 751 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 751 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile KPT01E22-34S
Număr parc KPT01E22-34S Producător Cannon
Descriere CONN RCPT FMALE 34POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 751 pcs Fișa cu date KPT01E22-34S.pdf
Voltaj 600VAC, 850VDC terminare Solder Cup
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 22-34 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie KPT
ambalare Bulk Alte nume IKPT01E22-34S
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Numărul de poziții 34 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici -
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 34 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Ratingul curent 7.5A Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)