KPSE06F22-55PWF0
Prezentarea produsului
Număr parc: KPSE06F22-55PWF0
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN PLUG HSG MALE 55POS INLINE
Foi de date: KPSE06F22-55PWF0.pdf
  • Mesaj
Specificațiile KPSE06F22-55PWF0
Număr parc KPSE06F22-55PWF0 Producător Cannon
Descriere CONN PLUG HSG MALE 55POS INLINE Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1287 pcs Fișa cu date KPSE06F22-55PWF0.pdf
Tip For Male Pins ecranare Unshielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 22-55
Shell Material Aluminum Alloy Shell Finish Chromate over Cadmium
Serie KPSE ambalare Bulk
Alte nume IKPSE06F22-55PWF0
KPSE06F2255PWF0
Orientare W
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Numărul de poziții 55
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant include -
Culoarea carcasei Olive Drab Caracteristici Backshell, Cable Clamp, Coupling Nut
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 55 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Cable Clamp, Coupling Nut
Cuplarea materialului piuliței, placare Aluminum Alloy, Olive Drab Chromate over Cadmium Diametrul piuliței de cuplare 1.657" (42.10mm)
Tip de contact Crimp Dimensiunea contactului 20
Contact Formă Circular Tip conector Plug Housing
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
KPSE06F22-55PW
KPSE06F22-55PW
Producători: Cannon
Descriere: CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP