KPSE06F22-55PDZ
Prezentarea produsului
Număr parc: KPSE06F22-55PDZ
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP
Foi de date: KPSE06F22-55PDZ.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 610 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 610 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile KPSE06F22-55PDZ
Număr parc KPSE06F22-55PDZ Producător Cannon
Descriere CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 610 pcs Fișa cu date KPSE06F22-55PDZ.pdf
Voltaj 600VAC, 850VDC terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 22-55 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie KPSE
ambalare Bulk Alte nume IKPSE06F22-55PDZ
KPSE06F2255PDZ
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Numărul de poziții 55 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici Shrink Boot Adapter
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 55 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Ratingul curent 7.5A Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)