KPSE02A24-61SY
Prezentarea produsului
Număr parc: KPSE02A24-61SY
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT FMALE 61POS GOLD CRIMP
Foi de date: KPSE02A24-61SY.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 673 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 673 pcs
  • Mesaj
Specificațiile KPSE02A24-61SY
Număr parc KPSE02A24-61SY Producător Cannon
Descriere CONN RCPT FMALE 61POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 673 pcs Fișa cu date KPSE02A24-61SY.pdf
Voltaj 600VAC, 850VDC terminare Crimp
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 24-61 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie KPSE
ambalare Bulk Alte nume IKPSE02A24-61SY
KPSE02A2461SY
Orientare Y Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Numărul de poziții 61 Tipul de montare Panel Mount
Ingress Protection - Caracteristici Backshell
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 61 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Ratingul curent 7.5A Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)