KPSE02A24-61PY
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: KPSE02A24-61PY
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT MALE 61POS GOLD CRIMP
Foi de date: KPSE02A24-61PY.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 507 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 507 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile KPSE02A24-61PY
Număr parc KPSE02A24-61PY Producător Cannon
Descriere CONN RCPT MALE 61POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 507 pcs Fișa cu date KPSE02A24-61PY.pdf
Voltaj 600VAC, 850VDC terminare Crimp
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 24-61 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie KPSE
ambalare Bulk Alte nume IKPSE02A24-61PY
KPSE02A2461PY
Orientare Y Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Numărul de poziții 61 Tipul de montare Panel Mount
Ingress Protection - Caracteristici Backshell
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 61 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Ratingul curent 7.5A Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)
Contact Finish - Împerechere Gold Tip conector Receptacle, Male Pins
Culoare Olive Drab
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
KPSE02A24-61SX
KPSE02A24-61SX
Producători: Cannon
Descriere: CONN RCPT FMALE 61POS GOLD CRIMP
In stoc: 686 pcs
Descarca: KPSE02A24-61SX.pdf
RFQ
KPSE02A24-61P
KPSE02A24-61P
Producători: Cannon
Descriere: CONN RCPT MALE 61POS GOLD CRIMP