KJB7T21W41HC
Prezentarea produsului
Număr parc: KJB7T21W41HC
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT MALE 41POS GOLD CRIMP
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 740 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 740 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile KJB7T21W41HC
Număr parc KJB7T21W41HC Producător Cannon
Descriere CONN RCPT MALE 41POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 740 pcs Fișa cu date
Voltaj - terminare Crimp
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 12-3 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie KJB
ambalare Bulk Orientare C
Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C Numărul de poziții 41
Tipul de montare Panel Mount Caracteristică de montare Bulkhead - Front Side Nut
Caracteristici - Tipul de fixare Threaded
descriere detaliata 41 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Ratingul curent -