KJB7T21W41BN
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: KJB7T21W41BN
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT HSG FMALE 41POS PNL MT
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile KJB7T21W41BN
Număr parc KJB7T21W41BN Producător Cannon
Descriere CONN RCPT HSG FMALE 41POS PNL MT Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3725 pcs Fișa cu date
Tip For Female Sockets ecranare Unshielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 21-41
Shell Material Aluminum Alloy Shell Finish Cadmium over Electroless Nickel
Serie KJB ambalare Bulk
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C
Numărul de poziții 41 Notă Contacts Not Included
Tipul de montare Panel Mount Caracteristică de montare Bulkhead - Front Side Nut
Introduceți materialul Plastic Ingress Protection Environment Resistant
include - Culoarea carcasei Olive Drab
Caracteristici - Tipul de fixare Threaded
descriere detaliata 41 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Cuplarea materialului piuliței, placare -