KJB7T21F41PNL
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: KJB7T21F41PNL
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN HSG JAM NUT RCPT 41POS
Foi de date: KJB7T21F41PNL.pdf
  • Mesaj
Specificațiile KJB7T21F41PNL
Număr parc KJB7T21F41PNL Producător ITT Cannon, LLC
Descriere CONN HSG JAM NUT RCPT 41POS Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5804 pcs Fișa cu date KJB7T21F41PNL.pdf
Sârmă sau gamă de sârmă - AWG 20 folosire Unshielded
Introduceți atribute Environment Resistant Tip For Male Pins
Direcția de stivuire Crimp Terminarea ecranului Circular
Materialul Shell, Finish - Shell Finish Aluminum Alloy
Serie MIL-DTL-38999 Series III, KJB Starea RoHS Bulk
Diametrul prizei de conectare / îmbinare Silver Alte nume IKJB7T21F41PNL
Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C Numărul de poziții 41
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Panel Mount
Material Inflamabilitate - Codul producătorului KJB7T21F41PNL
Diametru mare furnizat 21-41 Introduceți materialul -
include - Caracteristici -
Descriere extinsă 41 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Descriere CONN HSG JAM NUT RCPT 41POS