KJB7T21F41PDL
Prezentarea produsului
Număr parc: KJB7T21F41PDL
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT HSNG MALE 41POS PNL MT
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile KJB7T21F41PDL
Număr parc KJB7T21F41PDL Producător Cannon
Descriere CONN RCPT HSNG MALE 41POS PNL MT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3333 pcs Fișa cu date
Tip For Male Pins ecranare Unshielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 21-41
Shell Material Aluminum Alloy Shell Finish Electroless Nickel
Serie KJB ambalare Bulk
Orientare D Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C
Numărul de poziții 41 Notă Contacts Not Included
Tipul de montare Panel Mount Caracteristică de montare Bulkhead - Front Side Nut
Material Inflamabilitate - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Introduceți materialul Plastic Ingress Protection Environment Resistant
include - Culoarea carcasei Silver
Caracteristici - Tipul de fixare Threaded
descriere detaliata 41 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Cuplarea materialului piuliței, placare -