KJB6T17F26HD
Prezentarea produsului
Număr parc: KJB6T17F26HD
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 26POS GOLD CRIMP
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile KJB6T17F26HD
Număr parc KJB6T17F26HD Producător Cannon
Descriere CONN PLUG MALE 26POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6979 pcs Fișa cu date
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 9-35 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Electroless Nickel Serie KJB
ambalare Bulk Orientare D
Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C Numărul de poziții 26
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Caracteristică de montare -
Caracteristici - Tipul de fixare Threaded
descriere detaliata 26 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Ratingul curent -