KJB6T17F26BE
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: KJB6T17F26BE
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN HSG PLUG 26POS CABLE SKT
Foi de date: 1.KJB6T17F26BE.pdf2.KJB6T17F26BE.pdf
  • Mesaj
Specificațiile KJB6T17F26BE
Număr parc KJB6T17F26BE Producător ITT Cannon, LLC
Descriere CONN HSG PLUG 26POS CABLE SKT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3331 pcs Fișa cu date 1.KJB6T17F26BE.pdf2.KJB6T17F26BE.pdf
Sârmă sau gamă de sârmă - AWG 20 folosire Shielded
Introduceți atribute Environment Resistant Tip For Female Sockets
Direcția de stivuire Crimp Terminarea ecranului Circular
Materialul Shell, Finish - Shell Finish Aluminum Alloy
Serie MIL-DTL-38999 Series III, KJB Starea RoHS Bulk
Diametrul prizei de conectare / îmbinare Silver Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C
Numărul de poziții 26 Notă Contacts Not Included
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Material Inflamabilitate -
Codul producătorului KJB6T17F26BE Diametru mare furnizat 17-26
Introduceți materialul Aluminum Alloy, Electroless Nickel include -
Caracteristici Coupling Nut Descriere extinsă 26 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Descriere CONN HSG PLUG 26POS CABLE SKT Curent - maxim / contact Threaded
Cuplarea materialului piuliței, placare 1.391" (35.33mm) Diametrul piuliței de cuplare Electroless Nickel