DDMMY50PN
Prezentarea produsului
Număr parc: DDMMY50PN
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN D-SUB PLUG 50P PNL MNT SLDR
Foi de date: DDMMY50PN.pdf
  • Mesaj
Specificațiile DDMMY50PN
Număr parc DDMMY50PN Producător Cannon
cantitate valabila 1448 pcs Fișa cu date DDMMY50PN.pdf
Sârmă ecartament - Voltaj -
terminare Solder Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 5 (DD, D)
Materialul Shell, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Serie 24308-Style, D*MM
ambalare Bulk Alte nume IDDMMY50PN
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C Număr de rânduri 3
Numărul de poziții 50 Tipul de montare Panel Mount, Through Hole
Ingress Protection - Materialul carcasei Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flansa Caracteristică Housing/Shell (Unthreaded) Caracteristici -
descriere detaliata 50 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Ratingul curent 7.5A