DDMMY50PA101
Prezentarea produsului
Număr parc: DDMMY50PA101
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN D-SUB PLUG 50POS PNL MNT
Foi de date: DDMMY50PA101.pdf
  • Mesaj
Specificațiile DDMMY50PA101
Număr parc DDMMY50PA101 Producător Cannon
Descriere CONN D-SUB PLUG 50POS PNL MNT Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1431 pcs Fișa cu date DDMMY50PA101.pdf
Sârmă ecartament 20-28 AWG Voltaj -
terminare Solder Cup Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 5 (DD, D)
Materialul Shell, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Cadmium Serie 24308-Style, D*MM
ambalare Bulk Alte nume IDDMMY50PA101
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C Număr de rânduri 3
Numărul de poziții 50 Tipul de montare Panel Mount
Ingress Protection - Materialul carcasei Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flansa Caracteristică Housing/Shell (Unthreaded) Caracteristici -
descriere detaliata 50 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Ratingul curent 7.5A