DDMMR36W4S
Prezentarea produsului
Număr parc: DDMMR36W4S
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN D-SUB RCPT 36POS PNL MNT
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile DDMMR36W4S
Număr parc DDMMR36W4S Producător Cannon
Descriere CONN D-SUB RCPT 36POS PNL MNT Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1979 pcs Fișa cu date
Sârmă ecartament 8-26 AWG Voltaj -
terminare Solder Cup Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 5 (DD, D) - 36W4
Materialul Shell, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Serie 24308-Style, Combo D®, D*MM
ambalare Bulk Alte nume IDDMMR36W4S
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C Număr de rânduri 3
Numărul de poziții 36 (32 + 4 Coax or Power) Tipul de montare Panel Mount
Ingress Protection - Materialul carcasei Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flansa Caracteristică Housing/Shell (Unthreaded) Caracteristici Shielded
descriere detaliata 36 (32 + 4 Coax or Power) Position D-Sub, Combo Receptacle, Female Sockets Connector Ratingul curent 7.5A