DDMMP50SJA101
Prezentarea produsului
Număr parc: DDMMP50SJA101
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN D-SUB RCPT 50POS R/A SOLDER
Foi de date: DDMMP50SJA101.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 881 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 881 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DDMMP50SJA101
Număr parc DDMMP50SJA101 Producător Cannon
Descriere CONN D-SUB RCPT 50POS R/A SOLDER Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 881 pcs Fișa cu date DDMMP50SJA101.pdf
Sârmă ecartament - Voltaj -
terminare Solder Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 5 (DD, D)
Materialul Shell, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Cadmium Serie 24308-Style, D*MM
ambalare Bulk Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C
Număr de rânduri 3 Numărul de poziții 50
Tipul de montare Panel Mount, Through Hole, Right Angle Material Inflamabilitate UL94 V-0
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Caracteristici Mounting Brackets descriere detaliata 50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Ratingul curent 7.5A Tip de contact Signal