DDMM50SEA197
Prezentarea produsului
Număr parc: DDMM50SEA197
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN D-SUB RCPT 50P PNL MNT SLDR
Foi de date: DDMM50SEA197.pdf
  • Mesaj
Specificațiile DDMM50SEA197
Număr parc DDMM50SEA197 Producător Cannon
cantitate valabila 1088 pcs Fișa cu date DDMM50SEA197.pdf
Sârmă ecartament - Voltaj -
terminare Solder Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 5 (DD, D)
Materialul Shell, Finish Steel, Tin-Nickel Plated Serie 24308-Style, D*MM
ambalare Bulk Alte nume IDDMM50SEA197
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C Număr de rânduri 3
Numărul de poziții 50 Tipul de montare Panel Mount, Through Hole
Ingress Protection - Materialul carcasei Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flansa Caracteristică Housing/Shell (Unthreaded) Caracteristici -
descriere detaliata 50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Ratingul curent 7.5A