DDMM50SDA197
Prezentarea produsului
Număr parc: DDMM50SDA197
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN D-SUB RCPT 50POS R/A SOLDER
Foi de date: DDMM50SDA197.pdf
  • Mesaj
Specificațiile DDMM50SDA197
Număr parc DDMM50SDA197 Producător Cannon
Descriere CONN D-SUB RCPT 50POS R/A SOLDER Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1058 pcs Fișa cu date DDMM50SDA197.pdf
Sârmă ecartament - Voltaj -
terminare Solder Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 5 (DD, D)
Materialul Shell, Finish Steel, Tin-Nickel Plated Serie 24308-Style, D*MM
ambalare Bulk Alte nume IDDMM50SDA197
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C Număr de rânduri 3
Numărul de poziții 50 Tipul de montare Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Ingress Protection - Materialul carcasei Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flansa Caracteristică Housing/Shell (Unthreaded) Caracteristici Mounting Brackets
descriere detaliata 50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Ratingul curent 7.5A