DDMAE78SA156F0
Prezentarea produsului
Număr parc: DDMAE78SA156F0
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului DSUB 78 F HD CRIMP G50 CLIN Z
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DDMAE78SA156F0
Număr parc DDMAE78SA156F0 Producător Cannon
Descriere DSUB 78 F HD CRIMP G50 CLIN Z Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1210 pcs Fișa cu date
Shell Finish Grosime - Serie D*MA
ambalare Bulk Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de rânduri 4 Numărul de poziții 78
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Panel Mount
Ingress Protection - Flansa Caracteristică Cable Side (4-40)
Caracteristici - Material dielectric Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
descriere detaliata Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub, High Density Connector 78 Position Tip de contact Signal