DDMAE50SF0
Prezentarea produsului
Număr parc: DDMAE50SF0
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului DSUB 50 F CRIMP F0 CLIN ZINC
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile DDMAE50SF0
Număr parc DDMAE50SF0 Producător Cannon
Descriere DSUB 50 F CRIMP F0 CLIN ZINC Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3495 pcs Fișa cu date
Shell Finish Grosime - Serie D*MA
ambalare Bulk Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de rânduri 3 Numărul de poziții 50
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Panel Mount
Ingress Protection - Flansa Caracteristică Cable Side (4-40)
Caracteristici - Material dielectric Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
descriere detaliata Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub Connector 50 Position Tip de contact Signal