DDM50PBK87
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DDM50PBK87
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN D-SUB PLUG 50P PNL MNT SLDR
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DDM50PBK87
Număr parc DDM50PBK87 Producător Cannon
cantitate valabila 1410 pcs Fișa cu date
Sârmă ecartament - Voltaj -
terminare Solder Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 5 (DD, D)
Materialul Shell, Finish Steel, Tin-Nickel Plated Serie D*M
ambalare Bulk Alte nume IDDM50PBK87
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de rânduri 3
Numărul de poziții 50 Tipul de montare Panel Mount, Through Hole
Ingress Protection - Materialul carcasei Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flansa Caracteristică Housing/Shell (Unthreaded) Caracteristici Grounding Indents
descriere detaliata 50 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Ratingul curent 7.5A