DDM50PA222
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DDM50PA222
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN D-SUB PLUG 50POS PNL MNT
Foi de date: DDM50PA222.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile DDM50PA222
Număr parc DDM50PA222 Producător Cannon
Descriere CONN D-SUB PLUG 50POS PNL MNT Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3048 pcs Fișa cu date DDM50PA222.pdf
Sârmă ecartament 20-28 AWG Voltaj -
terminare Solder Cup Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 5 (DD, D)
Materialul Shell, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Serie D*M
ambalare Bulk Alte nume IDDM50PA222
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de rânduri 3
Numărul de poziții 50 Tipul de montare Panel Mount
Ingress Protection - Materialul carcasei Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flansa Caracteristică Housing/Shell (Unthreaded) Caracteristici -
descriere detaliata 50 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Ratingul curent 7.5A