DCMMY13W6P
Prezentarea produsului
Număr parc: DCMMY13W6P
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN D-SUB PLUG 13POS PNL MNT
Foi de date: DCMMY13W6P.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile DCMMY13W6P
Număr parc DCMMY13W6P Producător Cannon
Descriere CONN D-SUB PLUG 13POS PNL MNT Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4595 pcs Fișa cu date DCMMY13W6P.pdf
Sârmă ecartament 8-26 AWG Voltaj -
terminare Solder Cup Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 4 (DC, C) - 13W6
Materialul Shell, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Serie 24308-Style, Combo D®, D*MM
ambalare Bulk Alte nume IDCMMY13W6P
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții 13 (7 + 6 Coax or Power) Tipul de montare Panel Mount
Ingress Protection - Materialul carcasei Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flansa Caracteristică Housing/Shell (Unthreaded) Caracteristici Shielded
descriere detaliata 13 (7 + 6 Coax or Power) Position D-Sub, Combo Plug, Male Pins Connector Ratingul curent 7.5A
Tip de contact Signal and Coax or Power (Not Included) Materiale de contact Copper Alloy
Formular de contact Machined Contactați Finish Thickness 50.0µin (1.27µm)
Contactați Finish Gold Tip conector Plug, Male Pins
Stilul conectorului D-Sub, Combo Culoare Black
Spațierea spatelui -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
DCMMY13X6PJK87
DCMMY13X6PJK87
Producători: Cannon
Descriere: CONN D-SUB PLUG 13POS R/A SOLDER