DCMMY-37S-Z
Prezentarea produsului
Număr parc: DCMMY-37S-Z
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN D-SUB RCPT 37P PNL MNT SLDR
Foi de date: DCMMY-37S-Z.pdf
  • Mesaj
Specificațiile DCMMY-37S-Z
Număr parc DCMMY-37S-Z Producător Cannon
cantitate valabila 1225 pcs Fișa cu date DCMMY-37S-Z.pdf
Sârmă ecartament - Voltaj -
terminare Solder Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 4 (DC, C)
Materialul Shell, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Serie 24308-Style, D*MM
ambalare Bulk Alte nume 051525-0073
DCMMY37SZ
IDCMMY37SZ
IDCMMY37SZ-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții 37 Tipul de montare Panel Mount, Through Hole
Ingress Protection - Materialul carcasei Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flansa Caracteristică Housing/Shell (Unthreaded) Caracteristici -
descriere detaliata 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Ratingul curent 7.5A
Tip de contact Signal Materiale de contact Copper Alloy
Formular de contact Machined Contactați Finish Thickness 50.0µin (1.27µm)
Contactați Finish Gold Tip conector Receptacle, Female Sockets
Stilul conectorului D-Sub Culoare Black
Spațierea spatelui -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
DCMMY-37P-A101
DCMMY-37P-A101
Producători: Cannon
Descriere: CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT
In stoc: 2062 pcs
Descarca: DCMMY-37P-A101.pdf
RFQ
DCMMY-37P
DCMMY-37P
Producători: Cannon
In stoc: 1896 pcs
Descarca: DCMMY-37P.pdf
RFQ
DCMMY-37S
DCMMY-37S
Descriere: CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT