DCMAE37PNMBK47F0
Prezentarea produsului
Număr parc: DCMAE37PNMBK47F0
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului DSUB 37 F CRIMP CLIN NMB
Foi de date:
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 857 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 857 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DCMAE37PNMBK47F0
Număr parc DCMAE37PNMBK47F0 Producător Cannon
Descriere DSUB 37 F CRIMP CLIN NMB Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 857 pcs Fișa cu date
Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 4 (DC, C) Materialul Shell, Finish Brass, Gold Plated
Shell Finish Grosime - Serie D*MA
ambalare Bulk Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții 37
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Panel Mount
Cicluri de împerechere - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Flansa Caracteristică Cable Side (4-40)
Caracteristici - Material dielectric Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
descriere detaliata Plug for Male Contacts Housing D-Sub Connector 37 Position Tip de contact Signal