DCMAE37PA101
Prezentarea produsului
Număr parc: DCMAE37PA101
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT
Foi de date: DCMAE37PA101.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DCMAE37PA101
Număr parc DCMAE37PA101 Producător Cannon
Descriere CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1931 pcs Fișa cu date DCMAE37PA101.pdf
Sârmă ecartament 20-28 AWG Voltaj -
terminare Crimp Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 4 (DC, C)
Materialul Shell, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Cadmium Serie D*MA
ambalare Bulk Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții 37
Tipul de montare Panel Mount Material Inflamabilitate UL94 V-0
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Caracteristici - descriere detaliata 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Ratingul curent 7.5A Tip de contact Signal