DBM25P1AFNA191K87
Prezentarea produsului
Număr parc: DBM25P1AFNA191K87
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile DBM25P1AFNA191K87
Număr parc DBM25P1AFNA191K87 Producător Cannon
Descriere CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6842 pcs Fișa cu date
Sârmă ecartament - Voltaj -
terminare Solder Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 3 (DB, B)
Materialul Shell, Finish Steel, Tin-Nickel Plated Serie D*M
ambalare Bulk Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții 25
Tipul de montare Panel Mount, Through Hole, Right Angle Material Inflamabilitate UL94 V-0
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Caracteristici Grounding Indents, Mounting Brackets descriere detaliata 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Ratingul curent 7.5A Tip de contact Signal
Materiale de contact Copper Alloy Formular de contact Machined
Contactați Finish Thickness 30.0µin (0.76µm) Contactați Finish Gold
Tip conector Plug, Male Pins Stilul conectorului D-Sub
Culoare Black Spațierea spatelui -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
DBM25P1AWNA190
DBM25P1AWNA190
Producători: Cannon
Descriere: CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
In stoc: 4344 pcs
Descarca:
RFQ
DBM25P1AFNA191
DBM25P1AFNA191
Producători: Cannon
In stoc: 4137 pcs
Descarca:
RFQ
DBM25P1AFN
DBM25P1AFN